Средства защиты от комаров

Средства защиты от комаров

З настанням літа постає питання про те, як боротися з комарами. Як ефективно і безпечно захиститися від них на пікніку? Як позбавитися від комарів в квартирі? На сьогоднішній день відома безліч традиційних і інноваційних методів, що допомагають в боротьбі з комарами. Скористайтеся інформацією від Гардекс, щоб бути у всеозброєнні.

Механічний захист

Боротьба з комарами починається з механічних засобів. В першу чергу необхідно закрити комарам доступ в будинок. Цю задачу відмінно вирішують москітні сітки. Їх можна замовити навіть для вікон старого зразка або ж виготовити самостійно, просто затягнувши отвори марлею. У приватному будинку доцільно завісити вхідні двері легкими шторами.

До механічних способів захисту на вулиці можна віднести одяг. Він повинен залишати відкритими лише невеликі ділянки шкіри. При поході в ліс і інші місця підвищеного скупчення комах завдання захисту особи від комарів відмінно виконують антимоскітні сітки на голову. У продажу можна знайти як окремі сітки, так і самостійні головні убори, готові до носіння.

Захист на вулиці

На сьогоднішній день оптимальне вирішення захисту від комарів – скористатися репелентами. До них відносяться спреї, аерозолі, лосьйони, креми, браслети і інші засоби, що наносяться на шкіру або на одяг і що володіють захисною функцією від комарів. Як правило, вони діють від 2-х годин до 3-х діб, залежно від призначення засобу і способу його нанесення.

Засоби лінійки Gardex Classic/Family відмінно підійдуть для родинного відпочинку в парку або на дачі. Вони забезпечують надійний, але щадний захист завдяки ретельно підібраному балансу активних речовин. Широкий вибір засобів в цій серії – аерозоль, спрей, репелентна свічка – задовольнить найвимогливішого споживача.

Для рибаків, грибників і туристів, а також любителів активного відпочинку в лісі і біля водойм, ми пропонуємо лінійку засобів підвищеної ефективності Gardex Extreme. Навіть в умовах екстремальної кількості комах ви зможете насолоджуватися відпочинком завдяки цим засобам! Їх посилена формула забезпечує надійний і тривалий захист від комарів, мошок і ґедзів більше 4 годин. А обробка одягу протикліщовими засобами забезпечить вас від іксодових кліщів – небезпечних переносників енцефаліту і борреліоза.

Дитяча серія Gardex Baby порадує різноманітністю як самих дітей, так і дбайливих батьків. Поряд зі спреями для дітей від 3-х місяців, в лінійці представлений Аерозоль від кліщів і комарів для обробки дитячого одягу, а також браслети з репелентними картриджами що до вподоби дітям. Радість дітям, спокій батькам!

Крім того, широко поширені спіралі, свічки і інші форми засобів, направлені на відлякування або знищення комарів на певній території: на дачній ділянці або на природі. Знайти їх можна, наприклад, в асортименті бренду РАПТОР.

Захист будинку

Як позбавитися від комарів простіше і швидше? Для простого, але не менш ефективного захисту будинку скористайтеся засобом, що вже став традиційним, – фумігатором РАПТОР. До нього випускають не лише пластини, але і зручнішу для використання форму – рідину, а нові формули і перевірені компоненти дозволяють навіть спати з відкритими вікнами, насолоджуючись свіжістю літніх ночей без комарів. Тепер ви озброєні знаннями про те, як боротися з комарами. Бажаємо вам приємних і корисних прогулянок!

Комар може навіть пройтися по павутині, не потривоживши павука. Також невідчутно вони пересуваються по поверхні шкіри.

Середній комар важить приблизно 2.5 міліграма, але за один укус випиває близько 5 міліграм крові.

Комарі при укусі вводять через хоботок 2 трубочки: одна для висмоктування крові, друга для уприскування антикоагулянтів.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.