Сезон комаров в Украине

Сезон комаров в Украине

Комарі проявляють свою активність залежно від погоди і температури повітря. У помірному кліматі поява комарів починається в травні і закінчується приблизно в жовтні.

Якщо зима була сніговою, а весна ранньою, стійко теплою і помірно вологою, то комарі з'являються вже в квітні. А якщо весна була жаркою і сухою, без дощів, то ці комахи можуть залишатися неактивними аж до червня.

Умови активності і місця існування

Цікаво, що лабораторні дослідження виявили наступну закономірність: активність комарів визначається температурою довкілля. Приміром, при температурі 25 градусів самиці комарів виду С. p. pipiens f. Molestus живуть до 43 днів, а самці - до 19 днів (тривалість життя самців завжди менша). При 20 градусах термін життя комах збільшується в середньому ще на 14 днів. Проведені дослідження дозволили зробити висновок, що тепла весна і нежарке літо є найбільш комфортними сезонами для активності комарів.

Однак навіть за відсутності оптимальних умов ці комахи знаходять для себе підходящі місця для існування. Навіть жаркого літа комарі зустрічаються як в жилих приміщеннях і затінених місцях (під'їздах, підвалах), так і в природі на сирих або заболочених ділянках. Саме у подібних місцях вірогідність стати жертвою цих комах найбільш висока.

Час доби

Найінтенсивніший виліт комарі влаштовують в діапазоні з 20 до 22 вечора і з 4 до 6 ранку. Саме у ці години температура, вологість і атмосферний тиск найбільш комфортні для життєдіяльності цих комах. Самиці в цей час можуть здолати більше 50 км у пошуках їжі.

Цікавий ще один підтверджений дослідженнями факт - найагресивніше кровопивці поводяться в повний місяць. Американська асоціація боротьби з комарами повідомляє, що в цей період комахи в 500 разів активніші, ніж в інші дні.

Комарі найбільш агресивні в повний місяць.

Комарині яйця здатні пролежати в сухій і холодній землі 2-3 роки і ожити з потеплінням і поверненням вологи.

Комарі населяють усі континенти, окрім Антарктиди.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.