Рыбалка. Комары больше не мешают!

Рыбалка. Комары больше не мешают!

Риболовля - популярна літня розвага, улюблена багатьма чоловіками різного віку. Вирушаючи на риболовлю, варто заздалегідь потурбуватися питанням про те, як захиститися від комарів, адже водойми і їх околиці є місцями великого скупчення цих комах. Для того, щоб відпочинок не був зіпсований втручанням кровопивців, необхідно узяти з собою ефективний засіб від комарів.

Лінійка Gardex Extreme

Кращий засіб у боротьбі проти комарів під час риболовлі - той, який ефективно захищає від цих комах впродовж тривалого часу. Саме такі продукти представлені в лінійці Gardex Extreme. У ній ви можете знайти засоби проти комарів і інших комах виходячи з ваших потреб.

Мошки менш сприйнятливі до ДЕТА, ніж комарі. Тому стандартні репеленти часто не рятують від мошки. У зв'язку з цим фахівцями Gardex було розроблено спеціалізований засіб, спрямований на захист від цих комах: аерозоль Gardex Extreme від мошки і комарів. Формула цього засобу містить в складі натуральний ванілін, який має приємний для людини запах, але парадоксальним чином не переноситься мошками. Двокомпонентна формула Vanilla Screen показала прекрасну ефективність в тестах і на мошках, і на комарах.

Якщо ж ви вирушаєте рибалити у високий кліщовий сезон, візьміть з собою аерозоль Gardex Extreme від усіх літаючих кровососучих комах і кліщів. Інноваційна формула засобу захищає від укусів комарів упродовж 4 годин, при обробці одягу - до 30 днів, а від кліщів - до 5 діб.

Синергетична дія трьох активних речовин і висока концентрація забезпечують потужну репелентну дію від комарів і мошок. А нанесення засобу на одяг послужить додатковим бар'єром від кліщів. У районах високої чисельності кліщів для гарантії захисту необхідно додатково обробити одяг акарицидними засобами (Gardex Extreme Аерозоль від кліщів) і дотримуватися правил поведінки в таких районах.

У лінійці продуктів Gardex Extreme кожен знайде для себе відповідний засіб захисту від комарів, кліщів і інших комах, який ідеально підійде для конкретної ситуації. Gardex бажає вам хорошого улову!

Почервоніння і свербіж від комариних укусів - це алергічна реакція на слину комарів.

Комарі частіше атакують людей, які нещодавно пили пиво, а також які користувалися парфумерією.

Комарі прилітають на запах молочної кислоти і вуглекислого газу, які виділяє людина.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.