Покусали комары или мошки? Нужна помощь!

Покусали комары или мошки? Нужна помощь!

Усупереч поширеній думці, у комарів немає отруйних залоз. У момент укусу через хоботок комарі вводять 2 трубочки - одна з них всмоктує кров, а друга упорскує антикоагулянти, що перешкоджають згортанню крові. Виникнення почервоніння і свербежу після укусу комарів - це алергічна реакція на слину комахи.

Укуси мошки значно болючіші, ніж укуси комарів. Мошки не вводять тонкий хоботок (як комарі), а викушують шматочки шкіри. Алергічна реакція на слину мошок набагато сильніша, тому місця укусів сильно опухають і довго не гояться.

Перша допомога дорослим

В першу чергу слід пам'ятати, що не можна розчухувати шкіру в місці укусу. Щоб зняти припухлість, необхідно протерти уражену ділянку шкіри розчином харчової соди, а запобігти можливому інфікуванню допоможе зеленка. Для зняття свербежу накладіть на місце укусу марлеву пов'язку, змочену нашатирним спиртом, горілкою або розчином харчової соди (половина чайної ложки на склянку води).

Якщо перелічених вище засобів у вас не виявилось, скористайтеся бальзамом після укусів комарів від Gardex. Він знімає подразнення і сприяє загоєнню ранки. У разі множинних укусів комарів, особливо якщо існує схильність до алергії, прийміть антигістамінні препарати. Будьте уважні: якщо після укусів комарів або мошки пухлина збільшується і не спадає впродовж декількох днів, при цьому спостерігається підвищення температури і утруднення дихання - якнайшвидше зверніться до лікаря.

Не чухати. Зняти набряк або… Нанести бальзам Gardex після укусів!

Перша допомога дітям

Ніжна шкіра дитини особливо сильно страждає після укусів комах. Першу допомогу краще надати негайно, щоб малюк не почав розчухувати ранку до почервоніння - інакше свербіж посилиться, і загоєння займе більше часу.

Уражену ділянку необхідно по можливості охолодити. Для зняття набряку ви можете використати компрес з розчином харчової соди (пропорція - 1 ч.л. на ½ склянки води), з листя алое або кашки з цибулі.

Проте набагато зручніше застосувати бальзам Gardex Baby, створений спеціально для зменшення подразнення після укусів комарів. На відміну від компресів, він не вимагає часу на приготування, і його зручно брати з собою завдяки формату стіка. Бальзам ефективно стимулює загоєння ранки і знімає неприємні симптоми. Якщо ж після надання допомоги дитині алергічна реакція не слабшає і супроводжується жаром і поганим самопочуттям, необхідно терміново звернутися до лікаря.

Пам'ятайте, що запобігти причині значно простіше, ніж боротися з наслідками. У асортименті Гардекс представлений широкий ряд засобів для ефективного і безпечного захисту від комах.

Комарі відчувають вуглекислий газ, що видихається людиною, з відстані до 35 метрів. А мошки - з відстані до 100 метрів.

Не зареєстровано жодного достовірного випадку зараження СНІДОМ через укус комара.

Самиця комара здатна випити крові в 5-7 разів більше власної ваги і відкладати 300-350 яєць кожні 2-3 дні.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.