Оптимальная защита от комаров для всей семьи

Оптимальная защита от комаров для всей семьи

З настанням тепла городяни все частіше прагнуть вибиратися на природу: в міські парки або на дачу. Наші поради розкажуть вам, як правильно підготуватися до пікніка або прогулянки, як вибрати місце і які засоби захистять вас від комарів на природі.

На що звернути увагу

Передусім, необхідно зібратися в дорогу. Під час прогулянки або відпочинку на природі вам знадобиться не так вже багато речей: головні убори для захисту від сонця, плед або ковдра для відпочинку, вологі антибактеріальні серветки, питна вода і трохи їжі.

Розташовуючись для відпочинку або пікніка, стежте, щоб поблизу не було мурашників і осиних гнізд. Ці комахи, залучені запахом їжі, можуть надати немало клопоту на природі. У жарку погоду багато відпочивальників вважають за краще розташовуватися в тіні поблизу водойм, щоб врятуватися від спеки. Остерігайтеся пов'язаної з цим неприємності - рої комарів, які дуже люблять тінисті місця з підвищеною вологістю.

Засоби для захисту на вулиці

Збираючись на пікнік, на дачу або на прогулянку, потурбуйтеся про те, щоб у вас був надійний захист проти комарів. Це можуть бути засоби з натуральними компонентами в складі, що забезпечують захист і одночасно догляд, при цьому такі, що підходять для усієї сім'ї.

Знайти такі засоби можна в асортименті лінійки Gardex Classic/Family. Вони складаються з різних видів і форм продуктів проти комарів. Серед них - свічки, крем-гель, спреї, аерозолі, а також бальзам після укусів комарів. Засоби містять у своєму складі діетілтолуамід (ДЕТА).

(ДЕТА) - органічна сполука, що ефективно відлякує комах (інсекторепеллент). Спочатку ДЕТА розроблялася для захисту від комах в джунглях. Продажі засобу почалися в 1957 році, і досі жодна речовина не перевершила ДЕТА по ефективності проти комах, у тому числі комарів. Багаторічна практика використання переконливо підтверджує безпечність цієї речовини для людини.

Почервоніння і свербіж від комариних укусів - це алергічна реакція на слину комарів.

1.200.000 комарів можуть випити з людини усю кров.

Розчавлений комар видає запах, що приваблює до цього місця інших комарів.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.