Места обитания комаров

Места обитания комаров

Регіональна приналежність

Комарі населяють різні країни і регіони, розташовуючись на відкритих територіях з теплим і вологим кліматом. Комар є, мабуть, єдиною комахою у світі, яка мешкає у будь-якій країні і на будь-якому континенті (окрім Антарктиди). У великій кількості вони живуть поблизу боліт, стоячих водойм і на морі.

Погодні умови

Кількість комарів залежить від температури довкілля - чим вона нижча, тим менше комарів можна зустріти. Проте останнім часом ареал комарів піддався значній мутації. Комахи починають пристосовуватися до суворіших умов клімату. Учені говорять про те, що через деякий час комарі можуть освоїти і території Антарктиди.

У областях з вологим кліматом і теплими прісними водоймами комарі становлять найбільшу небезпеку. Багато хто з цих комах живе на застійних водах з великою кількістю різних бактерій і вірусів. Саме через це комарі стають переносниками небезпечних хвороб.

Вплив клімату на розмноження

Комахи розмножуються за допомогою личинок. Людину кусають саме самиці комара, оскільки на етапі відкладення яєць їм потрібна кров. На відкритій природі комарі утворюють рій, в якому і відбувається спаровування. Найбільш комфортна температура для цього процесу - приблизно 20 градусів.

Личинки і лялечки, які розвиваються з відкладених комарами яєць, живуть і розвиваються в стоячих водах: калюжах і заболочених озерах. Комарі, що мешкають в містах, вибирають для відкладання личинок септичні резервуари або водостічні труби.

Стан водойми робить вплив і на розвиток личинок. Так, одні комарі краще розвиваються в проточних водах, насичених киснем, а інші - в спокійних прогрітих водоймах. Саме з цієї причини украй важко знайти місце для відпочинку, не затьмарене присутністю комарів.

Уподобання комарів

Болото. Тінь.

Осушення території, усунення калюж, заболочених ставків і так далі - дієвий метод зниження чисельності комарів на навколишній території. На дачній ділянці слід уникати появи калюж, прибирати воду, що застоюється, з бочок, відер і інших, навіть невеликих, ємностей, оскільки вони можуть стати розсадником комарів.

Більшість комарів ніколи не відлітають далі 1,5 км від місця свого народження.

Комарині яйця здатні пролежати в сухій і холодній землі 2-3 роки і ожити з потеплінням і поверненням вологи.

Комарі можуть ходити по воді. Окрім них, такий талант мають тільки водні жуки.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.