Кто такие комары?

Кто такие комары?

Комарі населяють усі континенти, за винятком Антарктиди. Сьогодні у світі мешкають більше 3 000 різновидів цих комах. У міських умовах найчастіше зустрічаються комахи виду комар звичайний (Culex pipiens).

Зовнішній вигляд

Комарі відносяться до сімейства двокрилих, до групи довговусих. В інтернеті існує велика кількість фото цих комах. Описати комара, ймовірно, може кожен: тонке тіло завдовжки від 4 до 14 мм, довгі ноги, маленька голова і вузькі прозорі крила. Тіло комара має жовте, коричневе або сіре забарвлення. Для цих комах характерна особлива будова ротових органів, які зазвичай помилково сприймаються як жало. Насправді на голові комара знаходиться футляр, що утворюється верхньою і нижньою губою, в якому розташовані тонкі довгі голки - дві пари щелеп. У самців комара ці органи недорозвинені - тому вони не кусаються. Самиця комара живиться кров'ю.

Походження і поширення

Перший знайдений комар відомий з часів крейдяного періоду. Сучасні комарі з'явилися значно пізніше. З 18 століття вони почали зустрічатися в Америці і Європі, особливо поблизу водойм. На інші континенти і острови комарі були завезені в період Великих географічних відкриттів. Тоді личинки комара прибули у бочках із залишками прісної води, яка виливалася у водойми при наборі свіжої.

Особливості

Людина дізнається про наближення комахи по характерному звуку, який створюють комахи. Самиця комара створює цей звук за допомогою крил. Вони коливаються з частотою 500-600 разів в секунду (у деяких видів до 1000), створюючи той самий неприємний писк. Комарі, як правило, літають із швидкістю 3,2 км/год. Але зареєстровані і випадки, коли швидкість польоту комара досягала 5,6 км/год. Тому втекти від комара практично неможливо - залишається лише захищатися від його укусів.

Комар розвивається з яйця в дорослу комаху за 4-7 днів.

Комарі можуть досягати 12.5 мм в довжину. А величина викопних комарів дорівнювала 5 сантиметрам.

Крила комарів коливаються з частотою 500-600 разів в секунду, створюючи усім відомий комариний писк.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.