Городские и лесные комары

Городские и лесные комары

Найбільш поширеними є два з них: комарі з роду Aedes, що зазвичай називаються міськими, і представники роду Culex, також відомі як звичайні. Міські комарі мешкають в містах, а звичайні комарі - в лісі або на дачі, через що їх також називають лісовими. Незважаючи на загальні риси, у представників цих двох видів є відмінності.

Схожість і відмінності

Міські або підвальні комарі мешкають в підвалах міських будівель, а в літній час вони можуть зустрічатися і біля водойм. Цей вид комарів найшвидше пристосовується до будь-яких умов мешкання і навіть здатний до мутації.

Лісовим комарам для запліднення потрібне роїння, причому рояться тільки самці. З рою комар вибирає пролітаючу самицю. Міські комарі мають унікальну здатність розмноження - запліднення без роїння.

Дивно, що підвальні комарі можуть відтворювати до трьох поколінь поспіль без єдиного укусу. У лісових комах за сезон зростає тільки одне покоління, оскільки їм необхідне тепло і поживні речовини з крові.

Для міських комарів характерна автогенія - особливість, при якій самиця робить перше відкладання яєць, не наситившись заздалегідь кров'ю, що не здатні зробити лісові комарі. За відсутності сприятливих умов зимувати міські комарі можуть у фазі діапаузуючої (що впадає в сплячку) самиці.

Підвальні комарі є переносниками небезпечних вірусних захворювань, їх укуси болючі і провокують алергічні реакції. Ці комахи нападають в темний час доби і досить прискіпливі у виборі відповідного для укусу ділянки тіла, віддаючи перевагу місцям, де шкіра особливо тонка і ніжна. Щоб уникнути неприємних наслідків пам'ятайте про захист від комарів навіть у міській місцевості.

Одного разу на конференції Біл Гейтс випустив в зал рій комарів, щоб стимулювати фінансування вакцини від малярії.

При 25°С самиці комара мешкають 43 дні, а при 20°С тривалість їх життя збільшується на 2 тижні.

Комарі не бояться дощу і не страждають навіть при прямому попаданні крапель, що перевищують вагу комара в 50 разів.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.