Если комары покусали ребенка?

Если комары покусали ребенка?

Укуси комарів рідко викликають які-небудь ускладнення у дорослих людей. Проте укуси комарів у дітей у віці від 1 до 3 років частенько супроводжуються різними алергічними реакціями. І якщо захист від комах не був використаний і малюка все ж покусали, необхідно якнайскоріше надати йому допомогу. Для цього важливо правильно розпізнавати укуси комарів і відрізняти їх від симптомів шкірних захворювань.

Як відрізнити укус комара

Якщо дитину укусив комар, то на ураженій ділянці з'являються набряк і почервоніння. Їх діаметр може складати 5-10 см. На місці укусу утворюється пухлина і починається сильний свербіж. До цих симптомів можуть додатися чхання, кропив'янка, охриплий голос, а з часом - жар і озноб.

Виникнення таких побічних ефектів обумовлене алергічною реакцією дитини на антикоагулянти. Антикоагулянти містяться в слині, яку комар виділяє у момент укусу. У перші роки життя малюк украй уразливий до будь-яких алергенів і подразників і може проявляти занепокоєння, розчухуючи область укусу, ризикуючи занести інфекцію.

Зверніть увагу, що досить часто укуси комарів у дітей плутають з діатезом або вітряною віспою, надаючи в результаті неправильну медичну допомогу.

Діатез проявляється у вигляді червоних плям на щічках малюка, які згодом покриваються кірочками. Такі ж кірочки можуть з'являтися і на волосяній частині голови, на бровах. Як і укуси комарів, місця прояву діатезу чухаються. Ви можете відрізнити їх за зовнішніми ознаками, знайшовши в інтернеті фото таких симптомів.

Вітряну віспу ("вітрянку") можна відрізнити по наявності водяних бульбашок на місці припухлості. Фото із зображеннями проявів захворювання допоможуть вам встановити походження висипань.

Як обробляти укуси

Що робити, якщо дитину покусали комарі? Для зняття перших симптомів необхідно знезаразити ранку і зняти свербіж, обробивши її розчином харчової соди. Холодний компрес зменшить пухлину. Якщо ви не хочете витрачати час на приготування розчинів і компресів, скористайтеся бальзамом Gardex після укусів комарів. Він не лише полегшить неприємні відчуття, але і сприятиме швидкому загоєнню ранки. Бальзам Gardex зручно використати і носити з собою, завдяки його компактному розміру. Компоненти натурального походження, що входять до складу бальзаму Гардекс допоможуть зняти симптоми швидко і безпечно, за умови дотримання інструкції.

Комарі прилітають на запах молочної кислоти і вуглекислого газу, які виділяє людина.

Теплове випромінювання і рух людини також допомагають комарам в пошуку жертви.

Комарі частіше кусають людей з 1 і 2 групою крові, а також дітей.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.