Свічка репелентна від комарів

Свічка репелентна від комарів

Gardex Classic/Family
Захист від комарів на відкритому повітрі та у жилих приміщеннях.
Створює романтичний настрій, атмосферу тепла та затишку.
Діє до 20 годин.
Натуральна олія цитронелли забезпечує дбайливий захист.
Інструкція із застосування: 
Відкрийте кришку і підпаліть гніт.
Час горіння свічки – до 20 годин.
Використовуйте свічку на відкритому повітрі або у добре провітрюваному приміщенні загальним об’ємом 25 м³.
Не залишайте дітей без нагляду поряд зі свічкою.
Склад: 

Парафіновий віск, цитронелова олія (3%).

Рекомендації: 

Застосовувати з обережністю особам з підвищеною чутливістю до різких запахів, алергічними реакціями на натуральні олії.

Часті запитання
Багато разів помічав, на відпочинку в компанії з іншими людьми особливо часто комарі кусають саме мене. В чому може бути справа?

Комарів приваблюють так звані атрактанти – вуглекислий газ, молочна кислота, октенол та деякі інші речовини. Тому дійсно є люди, яких комарі атакують частіше – наприклад, якщо їх піт має підвищений вміст молочної кислоти. Чутливість комарів до атрактантів дивовижно сильна – наприклад, комарі відчувають вуглекислий газ з відстані 35 метрів, а мошки – до 100 метрів. Ще один природний атрактант – холестерин, тому комарі частіше кусають повних людей і сердечників з атеросклерозом. Підвищена температура тіла (наприклад, у вагітних жінок) – також привабливий для комах фактор.
Причини деяких уподобань комарів до цього часу не мають наукового пояснення. Наприклад, дослідження показали, що сама «смачна» для комарів кров у людей з 1 і 2 групою крові.

На упаковці вказується час дії засобу від комарів. Але я іноді помічаю, що один раз ефект тримається всі заявлені 3 години, а в інший день – менше. В чому причина?

Тривалість захисту залежить від багатьох факторів. Головне – це вміст активної діючої речовини (наприклад, ДЕТА): чим її більше, тим довше працює засіб.
До інших факторів належить погода. У спекотну погоду людина сильніше пітніє, а піт приваблює комарів. Репелент же потроху змивається зі шкіри, у зв’язку з чим знижується ефективність захисту.
Агресивність комарів залежить також від їх кількості, часу доби, пори року (пік активності – у травні-червні), місцевості (місто чи ліс) і навіть від парфумерії, яку використовує людина. Тому, дійсно, у різні моменти засіб із одного, здавалося б, флакончику може діяти по-різному.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.