Спрей від комарів, 100 мл

Спрей від комарів, 100 мл

Gardex Classic/Family
Надійно захищає від літаючих кровососучих комах – комарів, мокреців, москітів.
Підходить для нанесення на шкіру та одяг з натуральних тканин.
Діє до 3 годин.
0% спирту.
Інструкція із застосування: 
Розпиліть засіб на долоню і нанесіть, не втираючи, на відкриті ділянки тіла.
Через 3 години можна нанести засіб повторно, але не більше 2 разів на добу.
Не допускайте потрапляння спрею в очі, рот і на пошкоджені ділянки шкіри, у разі потрапляння – промийте водою.
Уникайте потрапляння спрею на вироби з пластику та синтетичних волокон, а також одяг із синтетичних тканин.
Склад: 

вода, N,N-діетилтолуамід - 10,1%, гліцерин, субстанція з ефірних олій рослинного походження, в'яжучі компоненти, консерванти, ароматична композиція.

Рекомендації: 

Не рекомендується застосовувати вагітним та жінкам, що годують.

Часті запитання
Багато разів помічав, на відпочинку в компанії з іншими людьми особливо часто комарі кусають саме мене. В чому може бути справа?

Комарів приваблюють так звані атрактанти – вуглекислий газ, молочна кислота, октенол та деякі інші речовини. Тому дійсно є люди, яких комарі атакують частіше – наприклад, якщо їх піт має підвищений вміст молочної кислоти. Чутливість комарів до атрактантів дивовижно сильна – наприклад, комарі відчувають вуглекислий газ з відстані 35 метрів, а мошки – до 100 метрів. Ще один природний атрактант – холестерин, тому комарі частіше кусають повних людей і сердечників з атеросклерозом. Підвищена температура тіла (наприклад, у вагітних жінок) – також привабливий для комах фактор.
Причини деяких уподобань комарів до цього часу не мають наукового пояснення. Наприклад, дослідження показали, що сама «смачна» для комарів кров у людей з 1 і 2 групою крові.

Якщо на упаковці написано «не використовувати більше двох разів», то чи означає це, що засіб небезпечний для здоров’я?

Засіб не становить небезпеку для здоров’я при дотриманні рекомендованого дозування. Реєстрацію у Державній санітарно-епідеміологічній службі України отримують лише засоби з доведеною безпечністю при рекомендованому дозуванні.

На упаковці вказується час дії засобу від комарів. Але я іноді помічаю, що один раз ефект тримається всі заявлені 3 години, а в інший день – менше. В чому причина?

Тривалість захисту залежить від багатьох факторів. Головне – це вміст активної діючої речовини (наприклад, ДЕТА): чим її більше, тим довше працює засіб.
До інших факторів належить погода. У спекотну погоду людина сильніше пітніє, а піт приваблює комарів. Репелент же потроху змивається зі шкіри, у зв’язку з чим знижується ефективність захисту.
Агресивність комарів залежить також від їх кількості, часу доби, пори року (пік активності – у травні-червні), місцевості (місто чи ліс) і навіть від парфумерії, яку використовує людина. Тому, дійсно, у різні моменти засіб із одного, здавалося б, флакончику може діяти по-різному.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.