Про Бренд

Про Бренд

Назва бренду Gardex пішла від англійського guard – захищати, охороняти. Це значення повністю відображає місію, яку марка несе в собі і до цього часу. Оберігати ваш відпочинок та відпочинок вашої сім’ї від комарів і кліщів – ось головне завдання бренду.

З моменту створення, більше 12 років тому, марка постійно розвивається, випускаючи нові інноваційні засоби, розширюючи асортимент і працюючи над вдосконаленням складу засобів.

Абсолютна безпека

Репелент повинен ефективно захищати від комах, при цьому бути нешкідливим та безпечним для людини. Щоб досягти цього, спеціалісти Gardex тісно співпрацюють з Інститутом Дезінфектології, де питання безпечності засобів від комах вивчається протягом десятиліть.

Крім того, всі інгредієнти, що входять до складу засобів Gardex, отримують експертизу від міжнародних лабораторій. Використання останніх наукових розробок і найякіснішої сировини дозволяє забезпечити безпечність усіх засобів Gardex за умови дотримання інструкції із застосування.

Доведена ефективність

Склад і технологія виробництва репелентів Gardex розробляються спільно зі спеціалістами міжнародних лабораторій та Інституту Дезінфектології. Перед тим як потрапити на полиці магазинів, усі вони – від ультрасильних Gardex Extreme до найніжніших Gardex Baby – проходять ретельну перевірку на ефективність з використанням самих сучасних методів оцінювання.

Гарантована якість

Всі продукти марки відповідають самим високим європейським та українським стандартам. Продукція виробляється на кращих українських та іноземних підприємствах галузі, де особлива увага приділяється саме системі контролю якості.

Нагороди Gardex

Українська народна премія 2019, 2020

EFFIE / Бренд року2003, 2006, 2007

Superbrands2007, 2008

ММФР2008

КМФР2008

ADCR2008