FAQ / Обратная связь

Чи можна обробляти шкіру та одяг засобом від мошок Gardex у приміщенні або потрібно робити це на вулиці?

Ми рекомендуємо обробляти одяг на відкритому повітрі: по-перше, засіб має виражений запах, а по-друге, у приміщенні може статися вдихання парів аерозолю. Для вашої безпеки ми рекомендуємо дотримуватися інструкції із застосування.

Що означає формула Vanilla Screen? Це для аромату?

У склад аерозолю Gardex Extreme від мошок і комарів входить активна речовина ДЕТА, ефективна для захисту від укусів комах, і ванілін, котрий є унікальним природним репелентом та відмінним захисником від мошок. Засіб працює до 4-х годин і показує високий ступінь захисту навіть у місцях підвищеного скупчення мошок.

Зараз я на четвертому місяці вагітності, наближається сезон мошок. Прочитала, що засіб не рекомендується вагітним жінкам. Виходить, що мені не можна ним користуватися? До яких наслідків може призвести використання засобу для здоров’я дитини?

Якщо вас турбують мошки, то при використанні аерозолю Gardex Extreme від мошок слід дотримуватися застережних заходів. У вашому випадку не рекомендується наносити засіб від укусів мошок і комарів на шкіру, але для захисту від комах ви можете нанести засіб на одяг. При цьому обробку одягу вагітних повинні здійснювати інші люди. Зверніть увагу, що надягати оброблений одяг можна тільки після повного висихання.

Від чого залежить тривалість дії аерозолю? Читав, що комусь допомагає максимум на годину, а інших захищає заявлені 4 години і навіть більше.

Тривалість захисту залежить від багатьох факторів. Чим більше вмісту активної діючої речовини у складі, тим довше працює засіб. До інших факторів належить спека. У спекотну погоду у людини посилюється потовиділення, а піт приваблює комарів. Репелент же потроху змивається зі шкіри, і ефективність захисту знижується. Агресивність комарів також залежить від їх кількості, часу доби, пори року (пік активності – у травні-червні), місцевості і навіть від парфумерії, яку використовує людина. Тому засіб з одного флакончика показує різну тривалість ефекту.

Чому не можна обробляти засобом пластикові вироби та вироби з синтетичних волокон?

У деяких синтетичних матеріалів репелентні засоби можуть викликати зміну кольору і структури. Тому рекомендується уникати контакту репеленту з телефонами, годинниками, фотоапаратами тощо.

Чи треба якимось особливим чином зберігати одяг після обробки аерозолем для збереження тривалого ефекту?

Щоб захист від комах працював ефективно, не піддавайте одяг сильному намоканню, в іншому випадку оброблений засобом одяг втрачає репелентні властивості. Також повторну обробку необхідно проводити після прання, навіть якщо 30 діб з моменту нанесення аерозолю не минули.

В чому перевага Gardex Extreme від укусів комах і кліщів перед іншими подібними продуктами?

Gardex Extreme – це ефективний засіб від укусів комах з інноваційною формулою UNIMAX, яка заявлена на отримання патенту. Формула безвідмовно працює проти літаючих кровососучих комах і показує тривалий ефект захисту (більше 4 годин на шкірі, до 30 діб – на одязі), на відміну від більшості аналогів. Крім того, засіб Gardex має зручний формат балончика з розпилювачем об’ємом 125 мл. Це забезпечує тривалу витрату, завдяки чому репеленту вистачає на довгий час. Компоненти, що входять до складу засобів Gardex, проходять ретельний контроль, що забезпечує безпеку людей при дотриманні інструкцій. Для підвищення ступеню захисту від кліщів, особливо у високий кліщовий сезон і при прогулянках у лісі, на додаток до репеленту Gardex Extreme від усіх літаючих кровососучих комах і кліщів використовуйте акарицидний засіб Gardex Extreme Аерозоль від кліщів, призначений для нанесення на одяг.

Як правильно проводити обробку дитини аерозолем Gardex Baby 2 в 1 від комарів і мошок?

Розпиліть засіб собі на долоні і нанесіть, не втираючи, на відкриті ділянки тіла дитини.

Чи безпечний засіб Gardex Baby Аерозоль 2 в 1 від комарів і мошок у тому випадку, якщо дитина оближе ділянку обробленої аерозолем шкіри?

Рекомендується не допускати потрапляння засобу в рот і очі. Зовсім маленькі діти часто тягнуть пальці до рота або труть очі, тому їм краще не наносити засіб на кисті рік. Якщо засіб у незначній кількості потрапив до рота, достатньо прополоскати рот водою. При випадковому вдиханні парів засобу – вийти на свіже повітря і «продихатися».

Чи є побічні ефекти у Gardex Baby Аерозоль 2 в 1 від комарів і мошок?

Всебічне дослідження в токсикологічній лабораторії Інституту Дезінфектології побічних ефектів не виявило.

Страницы

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів оцінювання.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.