Бальзам після укусів, 7 мл

Бальзам після укусів, 7 мл

Gardex Classic/Family
Знімає подразнення і усуває свербіж, стимулює загоєння ран і оновлення клітин епідермісу.
Підходить для нанесення на шкіру.
Діє моментально.
Ефірна олія м’яти має заспокоюючий і охолоджуючий ефект.
Інструкція із застосування: 
Наносіть бальзам на місце укусу тонким шаром.
За необхідності повторіть процедуру.
Не допускайте потрапляння засобу в очі і рот.
У разі потрапляння засобу в очі або рот – промийте водою.
Склад: 

вода, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія, пропіленгліколь, Д-пантенол, ментол, ефірна олія м'яти, ментил лактат, біс-пег-18 метиловий ефір диметилсилан, акрилоіл диметилтаурат амонію/вінілпіролідон, бензиловий спирт, бензойна кислота, дегідрацетова кислота, алантоін, бензалконію хлорид, лимонна кислота, екстракт ехінацеї, ефірна олія лаванди.

Рекомендації: 

Також ефективно охолоджує і заспокоює шкіру після сонячних опіків, контакту з кропивою і медузами.

Часті запитання
У яких умовах повинна зберігатися ваша продукція? Які в неї терміни зберігання?

Ми рекомендуємо зберігати репеленти окремо від ліків і харчових продуктів, у сухому недоступному для дітей місці, при кімнатній температурі.
Інтервал допустимих температур зберігання залежить від конкретного продукту. Як правило, він становить від -30 до +30 градусів.
Терміни зберігання також залежать від продукту: у аерозолів вони досягають 5 років, у кремів і спреїв – 3 роки. Дата виготовлення завжди вказана на упаковці продукту.

Як ви тестуєте свою продукцію?

Всі продукти Gardex мають державну реєстрацію і пройшли сувору перевірку в НДІ Дезінфектології. Це багаторівневі дослідження, котрі тривають декілька місяців і обов’язково включають:

  1. Тестування ефективності продукту. Тести на комарах проводяться в реальних польових умовах і в лабораторії інституту.
  2. Токсикологічні дослідження. Дуже важливо пересвідчитися у безпечності засобів, які людина наносить на шкіру, особливо призначених для малюків від 3-х місяців.

Таке всебічне тестування гарантує безпечність і ефективність засобів Gardex.

Як наноситься і як довго висихає бальзам Gardex?

Бальзам після укусів комах Gardex має зручний ролик, який дозволяє рівномірно і дозовано розподіляти засіб на місце укусу комарів та інших комах, не докладаючи додаткових зусиль. Достатньо нанести тонкий шар бальзаму для отримання ефекту без необхідності втирати засіб у шкіру. Засіб висихає практично миттєво.

Читала, що іноді бальзам після укусів не завжди допомагає з першого нанесення, і доводиться наносити засіб повторно. У чому тут справа?

Слина комара містить речовини, які у одних людей можуть викликати сильну алергічну реакцію, тоді як інші люди відчувають лише легкий і нетривалий свербіж. Тому у першої категорії людей наслідки укусу більш виражені, і їм може знадобитися повторне нанесення бальзаму Gardex після укусів, а для особливо чутливих людей – навіть спеціалізована медична допомога.

Як працюють речовини, що входять до складу бальзаму після укусів?

Ефірна олія м’яти має охолоджуючий ефект, завдяки чому свербіж від укусу значно зменшується вже у перші хвилини після нанесення. Д-пантенол знімає подразнення і усуває почервоніння. Лавандова олія є сильним бактерицидним, антисептичним і регенеруючим засобом.

Яка тривалість заспокоюючої дії бальзаму Gardex після укусів комарів? Як довго його потрібно наносити для повного зникнення свербежу?

Ефект від нанесення бальзаму Gardex Family зберігається до півтори години. Як правило, для повного зняття свербежу достатньо застосовувати засіб протягом одного дня.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.