Аерозоль від усіх літаючих кровососучих комах і кліщів, 125 мл

Аерозоль від усіх літаючих кровососучих комах і кліщів, 125 мл

Gardex Extreme
Захист від усіх літаючих кровососучих комах (комарів, москітів, ґедзів, мокреців, мошок, бліх), а також від різних видів кліщів.
Підходить для нанесення на відкриті ділянки шкіри або на одяг і спорядження з натуральних тканин.
Захист від комарів та інших літаючих комах при застосуванні на шкіру – більше 4 годин, на одяг – до 30 діб. Захист від кліщів забезпечується ТІЛЬКИ застосуванням засобу на одяг і діє до 5 діб.
Інноваційна формула UNIMAX з трьохкомпонентним складом.
Інструкція із застосування: 
Струсіть балон перед застосуванням.
Від комарів: розпиліть засіб на долоню і нанесіть, не втираючи, на відкриті ділянки тіла не більше 1 разу на добу.
Від кліщів: обробіть одяг до легкого зволоження. Використовуйте речі після повного висихання.
Не допускайте потрапляння засобу в ніс, рот, очі і на пошкоджені ділянки шкіри, а також на синтетичні тканини і пластмасові вироби.
Склад: 

N,N-діетилтолуамід (31,0%), етиловий спирт (24,6% об.), віддушка (ефірні олії герані і ялиці), пропелент (пропан, бутан, ізобутан).

Рекомендації: 

Засіб не рекомендується застосовувати дітям та вагітним жінкам.

Частые вопросы
Чи є засіб від комарів і кліщів для вагітних?

Нажаль, на українському ринку поки немає засобів, які були б гарантовано безпечні і дозволені для застосування вагітним жінкам. В цьому випадку для захисту від комарів та інших кровососучих комах ми рекомендуємо наносити засоби Gardex не на шкіру, а на одяг. Засобами від кліщів також можна обробляти одяг для вагітних жінок, але саму обробку повинні проводити інші особи.

Чи може кліщ з домашньої тварини повторно впитися у людину? Якщо так, то чи небезпечний він?

Якщо кліщ не почав або не закінчив харчування, він здатний присмоктатися повторно, в тому числі і на іншу жертву, наприклад, людину. При повторному присмоктуванні кліщі представляють таку ж небезпеку, як і при первинному, а саме як і раніше є переносниками небезпечних захворювань. Для зниження ризиків укусів та інфікування після повернення з прогулянки з домашньою твариною ретельно огляньте її і видаліть кліщів, що присмокталися або повзають.

Чи є засіб від комарів і кліщів, який можна наносити на шкіру?

Відкриті ділянки тіла і одяг можна обробляти репелентним (відлякуючим) засобом – аерозолем Gardex Extreme від усіх літаючих кровососучих комах і кліщів. Цей засіб захищає від комарів тривалий час. Кліщі також не витримують запах репелентів і уникають заповзати на оброблену шкіру, тому вірогідність їх укусу різко знижується. Але, нажаль, репеленти не можуть гарантувати 100%-ний захист від голодних кліщів у пік сезону.
Важливо розуміти, що засоби, які гарантовано вбивають кліщів, наносяться тільки на одяг. Це засіб Gardex Extreme Аерозоль від кліщів і аерозоль Gardex Baby для обробки дитячого одягу. При контакті з обробленим одягом кліщ швидко гине і не встигає нанести укус.

В чому перевага Gardex Extreme від укусів комах і кліщів перед іншими подібними продуктами?

Gardex Extreme – це ефективний засіб від укусів комах з інноваційною формулою UNIMAX, яка заявлена на отримання патенту. Формула безвідмовно працює проти літаючих кровососучих комах і показує тривалий ефект захисту (більше 4 годин на шкірі, до 30 діб – на одязі), на відміну від більшості аналогів. Крім того, засіб Gardex має зручний формат балончика з розпилювачем об’ємом 125 мл. Це забезпечує тривалу витрату, завдяки чому репеленту вистачає на довгий час. Компоненти, що входять до складу засобів Gardex, проходять ретельний контроль, що забезпечує безпеку людей при дотриманні інструкцій. Для підвищення ступеню захисту від кліщів, особливо у високий кліщовий сезон і при прогулянках у лісі, на додаток до репеленту Gardex Extreme від усіх літаючих кровососучих комах і кліщів використовуйте акарицидний засіб Gardex Extreme Аерозоль від кліщів, призначений для нанесення на одяг.

Чи треба якимось особливим чином зберігати одяг після обробки аерозолем для збереження тривалого ефекту?

Щоб захист від комах працював ефективно, не піддавайте одяг сильному намоканню, в іншому випадку оброблений засобом одяг втрачає репелентні властивості. Також повторну обробку необхідно проводити після прання, навіть якщо 30 діб з моменту нанесення аерозолю не минули.

Чому не можна обробляти засобом пластикові вироби та вироби з синтетичних волокон?

У деяких синтетичних матеріалів репелентні засоби можуть викликати зміну кольору і структури. Тому рекомендується уникати контакту репеленту з телефонами, годинниками, фотоапаратами тощо.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.