Аерозоль від кліщів і комарів на дитячий одяг, 100 мл

Аерозоль від кліщів і комарів на дитячий одяг, 100 мл

Gardex Baby
Ефективно захищає від кліщів і комарів.
Підходить лише для обробки одягу.
Діє до 15 діб від кліщів і 10 діб від комарів при зберіганні одягу в герметичній упаковці.
Трьохкомпонентна формула з компонентом, який посилює дію, для впевненого захисту від комарів і кліщів.
Інструкція із застосування: 
Перед уживанням струсіть балон.
Розпиліть з відстані 20-25 см на одяг до легкого зволоження. Використовуйте одяг лише після завершення обробки і повного висихання.
Не допускайте потрапляння засобів на шкіру, в очі, органи дихання і рот, у разі потрапляння – добре промийте водою.
Не обробляйте вироби з пластику і синтетичних волокон.
Склад: 

N,N-діетилтолуамід (5,0%), альфациперметрин (0,2%), спирт етиловый денатурований (55,2% об.), віддушка, пропелент (бутан, ізобутан, пропан).

Рекомендації: 

Для обробки одягу дітей з 2 років. Одяг дітям, вагітним і жінкам, що годують, оброблюють інші.

Частые вопросы
Що якщо моя дитина на кілька місяців молодша за дозволений вік застосування, вказаний в інструкції?

Ми рекомендуємо при використанні дотримуватися вказаного на упаковці віку, т.я. ці рекомендації підтверджені результатами клінічних випробувань, отже гарантовано безпечні.
Однак усі діти різні, і чутливість їх шкіри може сильно варіюватися. Тому перед застосуванням протестуйте засіб Gardex Baby на невеликій ділянці шкіри дитини (наприклад, на згині руки). Нанесіть невелику кількість засобу і залиште на 15 хвилин. Якщо не буде алергічної реакції (свербіж, почервоніння) – можете застосовувати засіб для вашого малюка.
Також ви можете наносити спрей Gardex Baby на одяг малюка, в цьому випадку не буде безпосереднього контакту зі шкірою.

Який засіб ви порадите використовувати для захисту від кліщів дітей 4-х і 6-ти років?

Ви можете використовувати Gardex Baby Аерозоль від кліщів і комарів. Обробляйте дитячий одяг на відкритому повітрі згідно з інструкцією. Одяг можна надягати на нижню білизну тільки після повного висихання. Не можна обробляти одяг на дитині або довіряти дітям самостійно користуватися засобом, т.я. вони можуть випадково вдихнути аерозоль або розпилити його на шкіру. При зберіганні обробленого одягу між носіннями в поліетиленовому пакеті, захисні властивості зберігаються до 15 днів.

Що буде, якщо дитячий аерозоль від кліщів випадково потрапить на шкіру?

Якщо Аерозоль від кліщів потрапив на шкіру, його потрібно негайно змити водою. Інакше може з’явитися подразнення (почервоніння, свербіж). У разі сильної реакції необхідно звернутися до лікаря. Для уникнення неприємних ексцесів одяг для дитини повинні обробляти дорослі, а надягати його слід тільки після повного висихання. Не можна обробляти одяг на дитині або довіряти дітям самостійно користуватися засобом, так як вони можуть випадково вдихнути аерозоль або розпилити його на шкіру.

Як обробити одяг засобом від комарів і кліщів для дітей? Як довго зберігаються захисні властивості?

Обробіть дитячий одяг засобом Gardex Baby Аерозоль від кліщів і комарів на відкритому повітрі згідно з інструкцією. Одяг можна надягати на нижню білизну тільки після повного висихання. Не можна обробляти одяг на дитині або довіряти дітям самостійно користатися засобом, т.я. вони можуть випадково вдихнути аерозоль або розпилити його на шкіру. При зберіганні обробленого одягу між носіннями у поліетиленовому пакеті, захисні властивості зберігаються до 15 днів.

Чи ефективний дитячий аерозоль Gardex Baby для захисту дорослих від кліщів і комарів?

Аерозоль Gardex Baby спеціально розроблений для захисту від кровососучих комах і кліщів для дітей від двох років. Засіб містить оптимальну кількість діючої речовини саме для захисту дитини. Для захисту дорослої людини краще скористатися засобом з лінійки Gardex Extreme.

Літом я надіваю на сина кепку і все ж після прогулянки знаходжу укуси у потиличній ділянці і на шиї. Чи можна проводити обробку дитячих головних уборів продукцією Gardex?

Засоби Gardex для дітей підходять для обробки верхнього одягу з натуральних тканин, в тому числі і головних уборів. Зверніть увагу, що одяг повинен бути оброблений заздалегідь, а надягати його можна лише після повного висихання.

Чому Gardex можна довіряти
Ефективність
Рівні захисту засобів Gardex ретельно перевіряються з використанням найсучасніших методів.
Безпечність
Тісне співробітництво з Інститутом Дезінфектології дозволяє гарантувати максимальну безпечність Gardex.
Якість
Всі продукти марки відповідають самим високим європейським стандартам якості.